Diákoknak, diákokról szóló információk


9.A

Egészségügyi osztályfőnök: Balázs László

           
1 Bartha Anikó
2 Csonka Laura
3 Demeter Gyöngyi
4 Erdélyi Mirella
5 Farádi-Szabó Aliz
6 Farádi-Szabó Zsófi
7 Fehér Vivien
8 Ferencz Viktória
9 Gál Barbara
10 Herczeg Vivien
11 Horváth Liliána Vanessza
12 Horváth Vivien
13 Horváth Vivien Mercédesz
14 Kapros Lilla
15 Károly Brigitta
16 Kas Kitti
17 Kasza Georgina
18 Katona Klaudia
19 Király Nikolett
20 Kiss Alexandra
21 Kuti Cecília
22 Lakatos Melissza
23 Lakatos Viktória Dzsenifer
24 Nagy Dalma Vivien
25 Németh Dorina
26 Pápai Petra
27 Rácz Laura
28 Rózsa Katalin
29 Stokinger Eszter
30 Szalai Gyöngyi Klaudia
31 Takács Flóra Ágnes
32 Téwald Zsófia
33 Tóth Alexandra
34 Tóth Fanni
35 Ugroci Zsófia
36 Veres Dorina
37 Viczkó Virág Daniella

9.B

Egészségügyi osztályfőnök: Tóth Renáta Erzsébet

           
1 Bali Richárd
2 Balika Barbara
3 Beck Rebeka Ildikó
4 Bokros Kitti
5 Csáki Cintia
6 Csapó Viola
7 Danka Nikolett Kitti
8 Farkas Kinga Kitti
9 Farkas Zsófia Erzsébet
10 Fehér Karola
11 Fekete Gabriella Beatrix
12 Horváth Bianka
13 Jankovics Dóra
14 Kertész Dorina
15 Kiss Boglárka Csenge
16 Kósa Nóra
17 Kubicza Beatrix
18 Kühár Vanessza
19 Lakatos Dominika
20 Monostori Nóra
21 Nagy Noémi Sára
22 Nyiri Evelin
23 Pálinkás Alexandra Melinda
24 Pápai Zsófia
25 Papp Bence
26 Petrovics Réka
27 Reng Emilia
28 Sós Viktória
29 Szalai Fanni
30 Szárszó Natália Alida
31 Takács Klaudia Bernadett
32 Tiringer Loretta
33 Tóth Alexandra
34 Trója Bianka Margit
35 Vetró Leonetta
36 Zahorecz Vivien Lilla
37 Zimmermann Tamara

9.C

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Leinemann Gellért

           
1 Balla Patrik
2 Balogh Fanni
3 Bruckman Réka
4 Czimmermann Bianka
5 Csepregi Imre Bence
6 Domonkos Ákos
7 Ertl Máté
8 Fornai Eszter
9 Futó Fédra
10 Gáspár Viktória
11 Gergő Máté Botond
12 Hajdú Mercédesz Klaudia
13 Iváncza Bernadett
14 Jónás Apollónia
15 Kállai Adél
16 Kaszap Laura
17 Keller Kornél
18 Kertész Noémi
19 Knitli Regina
20 Kósa Máté
21 Kossovics Lili
22 Leiner Barbara
23 Major Andrea
24 Molnár Dóra Gitta
25 Oczely Patrik
26 Ormándi Edit Tünde
27 Pintér Dóra
28 Pircher Dzsenifer
29 Rédei Réka
30 Sipos Zsóka Rebeka
31 Ster Abigél
32 Szalai Péter Dávid
33 Szele Henrietta
34 Szerencsés Elvira
35 Varga Blanka
36 Vitányi Emese Sarolt

9.D

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Dobos Klára

           
1 Ambrus Eszter
2 Bársony Natália
3 Bodó Johanna Patrícia
4 Erdő Zsolt
5 Fojtyik Fanni
6 Fülöp Amanda Ágnes
7 Killermann Rebeka
8 Kisprumik Laura
9 Kiss Regina
10 Kovács Kira Ildikó
11 Kövics Barbara Johanna
12 Meksz Laura
13 Metykó Bettina Flóra
14 Mihály Martin
15 Mihályi Réka
16 Molnár Kata
17 Molnár Marcell Bence
18 Molnár Zoltán
19 Németh Mihály
20 Őszik Fruzsina
21 Pálfi Dezső Patrik
22 Pethő Krisztina
23 Podmaniczky Réka
24 Polyák Fanni
25 Posfai Erik
26 Pup Bálint
27 Raffer Dorina
28 Sárdi Tamás Adrián
29 Somodi Barbara
30 Somogyi Klaudia
31 Ster Máté
35 Szabó Dominik
32 Szentes Noémi
33 Szilády Emerencia Hanna
34 Szileszki Márk
36 Takács Bálint Zoltán
37 Tóth Levente István
38 Wachtler Gabriella

9.E

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Tóthné Meszlényi Linda

           
1 Dobosi Donát Levente
2 Drusza Dorina
3 Gáspár Bernadett
4 Herceg Brigitta Gitta
5 Herczeg Anna
6 Horváth Fanni
7 Horváth Ildikó
8 Horváth Luca
9 Józsa Domonkos
10 Kardos Evelin
11 Kovács Eszter
12 Krasztyin Renáta
13 Lombos Norbert
14 Lucsányi Márkó
15 Müller Molli Hanna
16 Oblat Rudolf Ferenc
17 Pál Ivett
18 Papp Tifani
19 Pázsi Dorina Veronika
20 Polczer Péter
21 Prágai Evelin
22 Szabó Bálint Zoltán
23 Szabó Dániel
24 Szabó Márk Marcell
25 Szatzker Zsófia
26 Szücs Adrienn
27 Veréb Nelli

10.A

Egészségügyi osztályfőnök: Simon Piroska

           
1 Ág Melani
2 Bodnár Dorina
3 Bondor Lilla
4 Botos Ádám
5 Bus Dávid
6 Csányi Erika
7 Ébli Blanka
8 Gál Laura Kata
9 Gubányi Alexandra
10 Hegedüs Jázmin
11 Juhász Judit Vivien
12 Kállai Viktória
13 Kálmán Kincső
14 László Viktória
15 Lombos Laura Virág
16 Majzer Fruzsina
17 Mészáros Dorina
18 Nagy Éva Erzsébet
19 Nistor Klaudia
20 Orbán Adrienn Anna
21 Pajor Melitta
22 Sós Hajnalka Amália

10.B

Egészségügyi osztályfőnök: Horváth Anita

           
1 Böröcz Bianka
2 Császár Elena
3 Feri Leonetta Gabriella
4 Földesi Nikolett
5 Jónás Barbara
6 Kelemen Dézi
7 Kern Klarissza
8 Kiss Virág Ágnes
9 Kovács Georgina
10 Lencsés Klaudia
11 Mata Lívia
12 Molnár Dalma Patrícia
13 Nagy Anett
14 Nagy Dorina
15 Nagy Eszter Evelin
16 Nagy Fanni Alexandra
17 Nagy Laura
18 Nagy Noémi
19 Pap Edina
20 Poklos Zsuzsanna
21 Puha Nóra
22 Somogyi Csenge Eliza
23 Suplicz Dóra
24 Szabó Sára Bernadett
25 Szendi-Horváth Elizabet
26 Tóth Hedvig
27 Varga Vanda Milla
28 Wachtler Szabina Szilvia

10.C

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Kis-Pál Zsuzsanna

           
1 Bán Olívia
2 Bárdos Laura
3 Bohonya Nikolett
4 Cseh Martin Krisztián
5 Csizmadia Dominik
6 Dietrich Dániel
7 Gál Szabolcs
8 Göblyös Bálint
9 Halmi Richárd
10 Kaposi Karolina
11 Kiss Benedek Péter
12 Kléber Marcell
13 Kozics András
14 Magyar Veronika
15 Potornai Máté
16 Rávai Nóra
17 Szabó Zoltán Tamás
18 Szamler Katalin
19 Tanárki Eszter
20 Tápi Tamara
21 Tiber Bálint
22 Tolnai Virág
23 Uhrspringer Kitti

10.D

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Érsek Katalin

           
1 Andrási Viviána
2 Barabás Kende Attila
3 Baross Richárd Viktor
4 Bozsoki Erika
5 Csóka Dániel
6 Fricz Anna
7 Göncz Martina Tamara
8 Hraska Gergely
9 Jádi Kitti Loretta
10 Jeges István
11 Jeges Orsolya
12 Lakk Szimonetta Gréta
13 Lengyel Anita
14 Molnár Levente
15 Ruff Georgina
16 Sári András
17 Szaller István Richárd
18 Szauervein Zsanett
19 Szili Gergő
20 Tóth Bernadett
21 Vass Zsófi
22 Veréb Dorina

11.A

Egészségügy osztályfőnök: Horváth Istvánné

           
1 Baranyai Bianka
2 Baross Patrícia
3 Bikárdi Csilla Ágnes
4 Cseh Angéla
5 Dragomír Sára Rék
6 Farkas Réka
7 Fürst Izabella
8 Jónás Georgina
9 Kántor Katalin
10 Kardos Zsófia
11 Kovács Georgina
12 Kovács Veronika
13 Král Dóra Adrienn
14 Krizsanyik Viktória
15 Leszkován Blanka Veronika
16 Magyar Lídia
17 Marczi Adrienn
18 Oláh Barbara
19 Ősz Barbara
20 Pajor Katalin
21 Psóra Krisztina Alexandra
22 Rigó Kíra
23 Rotter Nikolett
24 Smatkó Mariann
25 Szatzker Sára
26 Szikora Dóra
27 Tóth Valéria
28 Zámbó Renáta Mónika
29 Zubor Evelin
30 Zsolnai Violetta

11.B

Egészségügy osztályfőnök: Dr. Nyárai-Horváth Ferencné

           
1 Bognár Angelika
2 Böröcz Péter
3 Deák Debóra Anna
4 Dóka Lukács László
5 Egyed László
6 Együd Nikolett
7 Gyene Bence Gábor
8 Héger Krisztina
9 Hirt Otilia
10 Kármán Kevin
11 Kókán Noémi Eszter
12 Krezinger Kristóf
13 Molnár Cintia
14 Pálinkás Lilla Judit
15 Piber Patrícia
16 Piros Petra
17 Rácz Anita Andrea
18 Szabó Bianka
19 Szatzker Regina
20 Szerp Ádám
21 Vágenhoffer Vivien Klaudia
22 Varga Veronika
23 Verebi Vanessza Cintia
24 Zseli Bálint

11.C

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Kovács Mária

           
1 Balogh Attila Bence
2 Baranyai Réka
3 Berta Bence
4 Brunner Balázs
5 Csóri Tímea
6 Domokos Kolos Péter
7 Fegyverneki Csenge Fruzsina
8 Füredi Bence
9 Hegyi Vanda
10 Hekkel Nikolett
11 Horváth Lili
12 Imre Melinda
13 Juhász Viktória
14 Kanyári Dávid
15 Kiss Ádám
16 Kuczi Viktor
17 Lengyel Gréta
18 Major Máté
19 Molnár Máté Ferenc
20 Nánási Eszter
21 Ozsgyán Cintia
22 Száller Lívia
23 Szűcs Anna Barbara
24 Szűcs Bence
25 Tamási Ádám Dániel
26 Tarpataki Kamilla
27 Vujnovics Martin Gábor
28 Walcz Laura

11.D

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Gruber Tünde Mária

           
1 Abai-Nagy Sára Krisztina
2 Bákai Alexandra
3 Bari Patrik
4 Berki Richárd
5 Bödő Árpád
6 Cövek Vivien
7 Csancsár Nóra
8 Csökmei Dóra
9 Csöngedi Karina
10 Gazsi Péter
11 Gróf Adrienn
12 Hegedüs Ábel
13 Hegyi Csongor
14 Horváth Roberta Csilla
15 Huszár Dorottya Dóra
16 Kálmán Fanni
17 Kardos Péter Soma
18 Kökény Barnabás
19 Lauber László
20 Molnár Dorina
21 Novák-Kovács Gréta
22 Pápai Kristóf
23 Papp Aliz
24 Szabó Anna
25 Tomai Evelin
26 Udvardi Milán
27 Veres Gergő

12.A

Egészségügy osztályfőnök: Mányoki Zsolt

           
1 Bali Otília
2 Baricza Patricia Dalma
3 Bodó Dorina
4 Bogdán Viktória
5 Czikai Veronika
6 Csordás Cintia
7 Hajdu Petra Alexandra
8 Heiter Diána
9 Jaksics Edit
10 Korcsik Anna
11 Mácsár Petronella
12 Mészáros Renáta
13 Molnár Orsolya
14 Nagy Zsófia
15 Németh Petra
16 Orbán Csilla
17 Szabó Adrienn
18 Szakács Lilla
19 Szikszai Regina
20 Vadócz Laura Pálma
21 Varga Anna
22 Waller Dominika

12.B

Egészségügy osztályfőnök: Szénásyné Szente Ágnes

           
1 Bozsák Viktória
2 Csepregi Gabriella
3 Dolinka Anna Lili
4 Gyenis Adrienn
5 Hessl Veronika Csilla
6 Horváth Nikolett
7 Kecskés Fanni
8 Kiss Andrea Veronika
9 Kiss Virág
10 Kovács Dzsenifer
11 Kovács Gabriella
12 Kovács Johanna
13 Kövics Mónika Leila
14 László Ramóna
15 Lengyel Melánia
16 Mészáros Viktória
17 Molnár Sára
18 Nagy Friderika
19 Néma Natália
20 Sabau Réka
21 Simon Barbara
22 Szabó Dorottya
23 Szántó Zsófia
24 Tóth Anita

12.C

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Poór András

           
1 Balikó Laura Martina
2 Balogh Zsuzsanna
3 Domján Dávid
4 Fenlon Liam Tamás
5 Gárdonyi Patrícia
6 Hegedüs Gergely
7 Kalina Márk
8 Kerekes Tamás
9 Kertész Tamás
10 Kozma László
11 Kövecses Dávid Zoltán
12 Lukács Tivadar László
13 Osvald Dániel
14 Perényi Patrícia
15 Pogány Ramóna
16 Rapali Márk
17 Renkecz Nikolett
18 Sándor Anita Emília
19 Sipos Csaba
20 Somogyi Kálmán
21 Szentendrei Csaba
22 Szita Tímea Zsuzsanna
23 Szőke Nóra
24 Tóth Annamária
25 Tőke Dániel
26 Varga Tibor Márk

12.D

Környezetvédelem-vízgazdálkodás osztályfőnök: Tóth Anna

           
1 Bottka Bálint
2 Cseke Ádám
3 Csete Tibor Márk
4 Fábián Dóra
5 Glócz Vanda
6 Göncz Alexandra
7 Györök Bernadett
8 Hirsch Dominik
9 Király Róbert
10 Kiss Patrik
11 Kollár Panna Krisztina
12 Lendvai Dorottya
13 Magosi Barbara Ágnes
14 Nagy Adél
15 Ódor Marcell
16 Szabó Fanni
17 Szabó Fatime
18 Szántó Bojána
19 Szegvári Rebeka
20 Szücs Milán
21 Tüske Péter
22 Varjú Eszter

1/13.Aa

Gyakorló ápoló osztályfőnök: Kovács Andrea

           
1 Almádi Stella
2 Bába Dorina
3 Barna Ingrid
4 Beke Sára
5 Bélik Rebeka
6 Bíró Orsolya
7 Császár Klaudia
8 Deák Anna
9 Erdéli Beatrix
10 Győri Margit
11 Jankovics Eszter
12 Józsa Barbara
13 Juhász Margaréta
14 Kerti Aliz
15 Kocsis Enikő
16 Kőnig Kartal József
17 Léhner Valentina
18 Mészáros Ivett
19 Mile Fanni
20 Németh Karolina Erika
21 Nok Viktória
22 Oláh Adrienn
23 Saári Alexandra
24 Sinkovicz Kinga
25 Vargyas Angéla Klaudia

1/13.Ab

Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló osztályfőnök: Kovács Andrea

           
1 Bakonyvári Kitti Dóra
2 Balogh Cintia Szimonetta
3 Bogárdi Dorina
4 Csete Roxána
5 Erdélyi Eszter Mariann
6 Gombos Katalin Sarlotta
7 Halász Evelin
8 Körmendi Petra
9 Németh Eszter
10 Nyireti Alexandra
11 Polgár Dorina
12 Rácz Bernadett
13 Szigeti Viktória Kinga

1/13.Ba

Egészségügyi asszisztens osztályfőnök: Borjánné Nyul Katalin

           
1 Bodor Dorina
2 Fekete Csilla Krisztina
3 Irsa Laura Mónika
4 Iván Kitti
5 Jánoki Mariann
6 Krajczár Nóra
7 Matern Evelin
8 Molnár Dorottya
9 Ódor Renáta
10 Pap Orsolya
11 Tóth Robertina
12 Varga Viktória Annamária
13 Zsiros Ildikó

1/13.Bb

Környezetvédelmi technikus osztályfőnök: Borjánné Nyul Katalin

           
1 Angyal Patrik
2 Bakos Miklós Gergely
3 Bartos Karina
4 Csemer Kristopher
5 Farádi-Szabó Mihály Gergő
6 Gimes Georgina Csilla
7 Hajas Balázs József
8 Jancsek Nikolett
9 Kiss András
10 Kisteleki Patrik
11 Kovács Ádám József
12 Magosi János Mátyás
13 Nagy Rajmund
14 Pásztor Csilla
15 Pötös Gergő
16 Simicska Ivett
17 Somogyi Alexandra
18 Tamás Mátyás
19 Varga Dániel
20 Varga Martin Gyula
21 Végh Patrícia

1/13.C

Gyakorló ápoló (esti) osztályfőnök: Rabi Rozália

           
1 Bágyi Dezideráta
2 Beduz-Szabó Eszter
3 Biró Éva
4 Budai Tamás
5 Budainé Horváth Csilla
6 Büki Mónika Piroska
7 Dombóvári Judit
8 Domján Krisztina
9 Fehér Eszter Katalin
10 Fehérné Takács Edina
11 Gál Gabriella
12 Hegedüs Rita Xénia
13 Jobbágy Melinda
14 Kiss Gáborné
15 Kissné Borgelt Manuela Piroska
16 Kovács Istvánné
17 Lopert Réka Csilla
18 Mihályné László Kata Alexandra
19 Nagyné Szabó Eszter
20 Noszkóné Németi Ildikó
21 Purger Nóra
22 Sárvári Ákos
23 Schweighardt Gábor Ferenc
24 Szalay Márk Kristóf
25 Takács Alexandra
26 Tóth Gabriella
27 Turi János
28 Váradi Nóra
29 Vitéz Norbertné
30 Winkler Péter

1/13.Da

Gyakorló Mentőápoló (esti) osztályfőnök: Schnierer Mónika

           
1 Béres Márton
2 Dombóvári Judit
3 Drexler József Zsolt
4 Horváth Tamás
5 Kacsándi József
6 Kaiser Csaba
7 Kolonics Krisztián Tibor
8 Komáromi Bálint
9 Magosi Roland
10 Molnár Zsuzsanna
11 Nagy Annamária
12 Selmeczi Zsuzsanna
13 Sulák Péter
14 Szabó Gergő Tibor
15 Verbóczki Csaba László
16 Verbóczki Patrik

1/13.Db

Egészségügyi asszisztens (esti) osztályfőnök: Schnierer Mónika

           
1 Hendinger Virág
2 Horváth Krisztina
3 Juhász-Hadalin Szabina
4 Köpfler Marianna Tímea
5 Lukács Barbara
6 Németh Ildikó
7 Szűcs Tünde
8 Zsiga Regina

2/14.Aa

Gyakorló ápoló osztályfőnök: Győrfi Ágnes

           
1 Bagotai Renáta
2 Csonka Edina
3 Gazdag Barbara
4 Horváth Anita Eszter
5 Hutvágner Laura
6 Kohn Vivien
7 Kovács Beáta
8 Liber Nikolett Szilvia
9 Magda Anikó
10 Óber Alexandra
11 Potyondi Dorina
12 Szőke Katinka

2/14.Ab

Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló osztályfőnök: Győrfi Ágnes

           
1 Ben-Abid Nóra
2 Buzgó Szabina Ilona
3 Fehérvári Alexandra
4 Kornseé Fanni
5 Kövesdi Klaudia Erzsébet
6 Kránitz Klaudia
7 Madarász Patrícia
8 Magda Bianka Krisztina
9 Rajkó Xénia Maja
10 Sági Szilvia
11 Zsédely Dóra Zsuzsanna

2/14.Ba

Környezetvédelmi technikus osztályfőnök: Kecskésné Tóth Tímea

           
1 Bari Annamária
2 Borostyán Balázs Csaba
3 Fülöp Vivien
4 Grigoliát Tamás
5 Harcsa István Miklós
6 Herczeg Balázs
7 Kévés Kitti Erzsébet
8 Kincses Réka Zsófia
9 Molnár Enikő
10 Pákozdi Virág
11 Rózsahegyi Péter József
12 Salga Edina
13 Sramek Zsuzsanna
14 Szabó Cintia
15 Szilágyi Vivien
16 Ujvári Margit Krisztina
17 Zsédely Bálint

2/14.Bb

Egészségügyi asszisztens osztályfőnök: Kecskésné Tóth Tímea

           
1 Baranyai Barbara
2 Csete Erika
3 Gergő Dorottya Tímea
4 Győrvári Zoltán Gábor
5 Hesz Tímea
6 Sándorovits Fanni Ibolya
7 Tóth Alexandra
8 Tóth Enikő Melinda
9 Tóth Fruzsina
10 Turi Bernadett

2/14.Ca

Gyakorló ápoló (esti) osztályfőnök: Réti-Horváth Szilvia

           
1 Andrika Ferencné Kaifis Judit
2 Bartal Tünde
3 Faragó Zoltánné
4 Haászné Hiba Szilvia
5 Jezicska Éva
6 Karda Anita
7 Katona Lászlóné
8 O'Donovan Diána
9 Seregély László
10 Szalai Anikó
11 Szép Erika
12 Tardi Roland
13 Treuer Zoltánné
14 Varga Imréné
15 Zimmermann-né Kövesdi Tímea

2/14.Cb

Gyakorló mentőápoló (esti) osztályfőnök: Réti-Horváth Szilvia

           
1 Aschenbrenner Martin Tibor
2 Cseh-Bognár Gergely
3 Dézsi Richárd
4 Dudás Zoltán Norbert
5 Fenyővári Krisztián
6 Győző Ákos Tibor
7 Kotsis István
8 Mód Gergely
9 Somogyváriné Bedő Edit
10 Szabadi Lantos Álmos
11 Szekrény Ádám
12 Török Zoltán
13 Vas Tibor
15 Szekrény Ádám

3/15.Aa

Ápoló osztályfőnök: Határ Gábor

           
1 Balogh Regina
2 Bártfai Alexandra
3 Berki Edina
4 Ellenbruck Tünde
5 Fliszár Dorina
6 Héber Szimonetta
7 Horváth Dorina
8 Horváth Zsófia
9 Illés Tímea
10 Kasziba Enikő
11 Kellner Klaudia Julianna
12 Magyar Johanna
13 Paulusz Zsófia
14 Sáfrány Anikó Judit
15 Szigeti Barbara Júlia
16 Szücs Eszter

3/15.Ab

Csecsemő- és gyermekápoló osztályfőnök: Határ Gábor

           
1 Borsos Bianka
2 Bölcsik Kinga
3 Csenki Dalma
4 Faragó Bernadett
5 Kanász Evelin
6 Lendvai Gabriella
7 Molnár Éva
8 Nyirádi Boglárka
9 Rózsa Diána

3/15.B

Környezetvédelmi szakméréstechnikus osztályfőnök: Kovács Sándor

           
1 Bartos Dóra
2 Csordás Péter
3 Csöngedi Alexandra
4 Iker József
5 Karbi Kristóf Levente
6 László Alex
7 Soós Fruzsina
8 Szajkó Petra
9 Szalai Dániel
10 Vass Vivien Éva

3/15.C

Ápoló (esti) osztályfőnök: Szemetiné Nánási Gabriella

           
1 Balogh Anett
2 Biró Sándorné
3 Daru Judit
4 Erdőné Simon Andrea
5 Fuchs Gyöngyi
6 Fülöp Istvánné
7 Gasparecz Andrea
8 Gulyás Annamária Kata
9 Hári Lászlóné
10 Hencz Attiláné
11 Hortobágyi Csabáné
12 Horváth Dóra
13 Horváthné Csákvári Mónika
14 Hosszú Mónika
15 Jáger Györgyné
16 Kalincsák Róbertné
17 Koch Béláné
18 Kozmáné Tüzkő Mónika
19 Kööné Szép Erika
20 Kulcsárné Erőss Kinga
21 Lékiné Fövenyi Szilvia
22 Schneider Erzsébet
23 Solti Márk Richárd
24 Stróbl Helga
25 Szabó Zoltán
26 Szauerwein Tiborné
27 Takácsné Petik Brigitta
28 Tóth Flórav 29 Ujj Gyuláné